Achter de benoeming | Esther Bodde | Head of People & Culture SportCity
Het cv kunnen we allemaal lezen, maar het voelen van de energie van een kandidaat, het matchen van de juiste kandidaat met de organisatie van de opdrachtgever, dát doe ik graag tijdens een uitgebreide hashtag#wandeling met hashtag#kandidaten. Want zo leer ik de mens achter het cv kennen en ontstaan de beste gesprekken.
En dan komt er zo’n moment dat je het gewoon weet. De match klopt. De persoon, de ervaring, de visie. En hoewel Esther Bodde de overstap maakt vanuit een andere sector, brengt ze als mens de kennis en ervaring mee die nodig en verrijkend is voor de organisatie en de opgave. En hoe leuk is het als de kandidaat zelf ook weer iets mag leren in een andere sector?
“Wat mij direct aansprak, was dat ons eerste gesprek vooral ging over wie ik ben als mens. Daardoor voelde ik me gezien en begrepen, en ontstond er meteen een goede basis voor het vervolg van de procedure.”
– Esther Bodde
Team whyz is super trots dat EstherBodde is gestart als Head of People & Culture bij SportCity. Ook tussen Esther Bodde en SportCity was er vanaf het eerste gesprek een goede klik. Ook de speeddates met de MT-leden bevestigden haar gevoel. Voor Esther maken de mensen met wie je samenwerkt en de onderlinge chemie namelijk een groot verschil. Niet alleen voor resultaten, maar ook voor het werkplezier.
Wat Esther aansprak in SportCity? De combinatie van verdere groei en professionalisering, maar vooral de cultuur. Tijdens haar bezoek aan een club zag zij een organisatie waar de community echt leeft. Een plek waar medewerkers en leden zich betrokken voelen en waar de ambitie om mensen in beweging te brengen zichtbaar is in de praktijk. SportCity wil midden in de maatschappij staan en met haar locaties een belangrijke bijdrage leveren aan de lokale gemeenschap en sociale verankering. Daarnaast is SportCity een leerbedrijf waar jong en oud zich kan ontwikkelen.
De opgave die voor haar ligt sluit naadloos aan bij haar achtergrond. Esther heeft haar loopbaan opgebouwd rond het in beweging brengen van mensen en organisaties. Structuur aanbrengen, professionaliseren en samen bouwen aan duurzame verbeteringen. Altijd vanuit vertrouwen, verbinding en gedeelde verantwoordelijkheid.
Over haar keuze voor SportCity zegt zij:
“De opgave van groei en professionalisering past goed bij mij. Tegelijkertijd sprak de mensgerichtheid van SportCity me direct aan. De overtuiging dat bewegen mensen sterker maakt én de ambitie om een plek te zijn waar iedereen zich welkom voelt, maken dat ik hier graag aan wil bijdragen.”



